Wrześniowe zawody Prowokacji uatrakcyjniło losowanie hybrydowej Toyoty na weekend, którą ufundował salon samochodowy Toyota Ja-Now-An z Zabrza -dziękujemy! Szczęśliwym okazał się numer 1311 należący do Michaliny Łakomskiej z Wodzisławia Śląskiego. Gratulujemy tym bardziej, że był to dziewiąty tegoroczny start Michaliny w Prowokacji, a więc zdobyła ona już statuetkę Biegnącej Radiostacji!

       Jak zauważyliście, trasa wrześniowych zawodów była wyjątkowo "szybka" :-) Padło wiele rewelacyjnych wyników. Z powodu prac budowlanych na jednej z alejek zmieniliśmy przebieg trasy i jedno okrążenie we wrześniu miało długość 4060 metrów, czyli o 130 metrów mniej niż zwykle. W związku z tym wrześniowe wyniki nie będą zaliczane do klasyfikacji SZYBCY, która obrazuje rekordy trasy w danym roku.

       Dziękujemy sponsorom nagród, które były losowane po zawodach:

       Serdeczne podziękowania składamy także ofiarodawcom medali dla dzieciaków startujących w Prowokacji. We wrześniu swoje trofea podarowali: Łukasz Dądziak i Celestynna stronie: a Bar. Kłaniamy się nisko w imieniu uradowanych najmłodszych sprowokowanych! :-)

       Pięknie i z wdzięcznością uśmiechamy się również do pań z Oasi Verde, które od wielu już miesięcy nie zrażają się dłuuuugą kolejką zawodników oczekujących przed każdym startem na dobre wieści o poziomie swojego tłuszczyku! Pomiary są przeprowadzane precyzyjnie i tak sprawnie, że nikt się na start  nie spóźnia.

       Za piękne zdjęcia składamy podziękowania Sławkowi z FotoGliwice.plKasi z Festiwalu Biegów, Piotrkowi z Pędziwiatra oraz Ryśkowi z Timekeeper'a

       Podsumowanie zawodów wrześniowych jest TUTAJ

       Następna Prowokacja startuje 28 października.