Podsumowanie październikowych zawodów jest TUTAJ.

Po dziesięciu tegorocznych zawodach 137 osób już ma statuetkę w garści :-)  Szansę na jej zdobycie mają jeszcze ci co byli dotąd obecni 7 lub 8 razy, a jest takich osób 127. Przypominamy, że statuetkę Biegnącej Radiostacji otrzymać można za co najmniej 9 startów ciągu roku. W tym roku zawodnicy Nordic Walking otrzymają statuetki Radiostacji Maszerującej!

 

Listopadowa Gliwicka Parkowa prowokacja Biegowa odbędzie się pod hasłem "Bieg ku Trzeźwości".

Zawody będą zorganizowane wespół z Sekcją Biegową Familia, która jest pomysłodawcą tych zawodów. Pensjonariusze ośrodka "Familia", koło którego prowadzi trasa naszych zawodów, są stałymi uczestnikami Prowokacji, a także pomagają w pracach technicznych w biurze zawodów.

Każdy uczestnik Prowokacji jest w listopadzie automatycznie uczestnikiem "Biegu ku Trzeźwości". Nowi uczestnicy zapisują się na Prowokację. Nie ma oddzielnych zapisów na "Bieg ku Trzeźwości". Opłaty i wszystkie świadczenia są takie jak na każdej Prowokacji. Dodatkowo każdy zawodnik otrzyma na mecie medal a najszybsi na niektórych dystansach wywalczą też puchary! Szczegóły są podane na fanpagu Sekcji Biegowej Familia.

Startujemy 25 listopada o 10:00, biuro zawodów będzie czynne od 9:00. Zapisać można się na stronie internetowej lub w biurze zawodów w dniu startu.

Wszystkie niezbędne informacje o zawodach są TUTAJ.

Nagrody do losowania po oddaniu numeru startowego (wygrywa zielony wafelek) będą następujące:

 • prezenty od firmy informatycznej FIS-SST

 • prezenty od Opel Gliwice

 • vouchery na zabieg depilacji ufundowane przez DepilConcept
  DepilConcept® to sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii wykonywanej metodą światła pulsującego IPL. Wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa są gwarancją jakości oraz szybkości świadczonych usług. DepilConcept® wprowadził wyjątkową na polskim rynku relację pomiędzy ceną, jakością i serwisem. 
  Wszystkich serdecznie zapraszamy do najbliższego salonu DepilConcept Gliwice przy ul. Wrocławskiej 7 (przy Placu Krakowskim).

 • vouchery na pressoterapię od Arte Clinic
  Pressoterapia - masaż uciskowy lub drenaż limfatyczny. Wspaniały sposób na wymodelowanie nóg, bioder czy pośladków, a także sposób na chwilę relaksu!
  Pressoterapia skutecznie wspomaga odchudzanie, likwidację toksyn z organizmu i masaż. Ponadto wpływa na usunięcie zastojów wodnych z organizmu, niweluje obrzęki imfatyczne, żylne i pooperacyjne, pobudza układ krążeniowy i limfatyczny, ujędrnia skórę , działa wyszczuplającą i wysmuklająco na sylwetkę, niweluje cellulit, zwłaszcza wodny.
  Pressoterapia to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała. Delikatny, rytmiczny masaż uciskowy sprzyja relaksacji, odpręża i działa lekko przeciwbólowo, wspomagając walkę ze skutkami stresu i zmęczenia.

 

Rozgrzewkę przed startem poprowadzi bardzo energetyczny instruktor z Shausha Sport Club!

Przed zawodami zapraszamy do stoiska Oasi Verde, gdzie będzie można, jak co miesiąc, skontrolować swoją wagę, BMI i zawartość tłuszczu w organizmie.

Cały sprzęt na zawody dostarczamy samochodem Toyota Proace użyczanym bezpłatnie przez salon samochodowy Toyota Ja-Now-An z Zabrza. Dziękujemy!

Począwszy od listopadowych zawodów trasę znakować będziemy taśmą podarowaną nam przez firmę informatyczną FIS-SST, której liczna reprezentacja startuje na każdej Prowokacji. Taśmy tej mamy około 7 kilometrów, więc wystarczy na bardzo długo :-) Dziękujemy serdecznie za wsparcie!

Po oddaniu numeru startowego można się będzie bezpłatnie poczęstować bananem i kiełbasą do samodzielnego usmażenia nad ogniskiem.

"Bieg ku Trzeźwości" dofinansowany będzie z budżetu Miasta Gliwice