No i dotarliśmy szczęśliwie do grudniowych zawodów Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej :-)

Każdy Uczestnik tegorocznej Prowokacji ma prawo, wraz z osobą towarzyszącą, do udziału w Balu Zwycięzców. Bal odbędzie się w sobotę, 6 stycznia 2018 roku, w Hotelu "Arsenał" w Łabędach, ul. Zawadzkiego 68 (koło "Bumaru").
Podczas balu wręczane będą statuetki dla najwytrwalszych i nagrody. Rozpoczęcie Balu o godzinie 16:00, a zakończenie o 21:00.
Szczegóły imprezy podamy około 20 grudnia br.

Już w najbliższą sobotę, jak zawsze o 10:00, wystartujemy na ostatnie w tym roku okrążenia w Lesie Komunalnym.

Biuro zawodów będzie czynne od 9:00. Zapisać można się na stronie internetowej lub w biurze zawodów w dniu startu.

Wszystkie niezbędne informacje o zawodach są TUTAJ.

Nagrody do losowania po oddaniu numeru startowego (wygrywa zielony wafelek) będą następujące:

 • prezenty od firmy informatycznej FIS-SST

 • vouchery na zabieg depilacji ufundowane przez DepilConcept
  DepilConcept® to sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii wykonywanej metodą światła pulsującego IPL. Wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa są gwarancją jakości oraz szybkości świadczonych usług. DepilConcept® wprowadził wyjątkową na polskim rynku relację pomiędzy ceną, jakością i serwisem. 
  Wszystkich serdecznie zapraszamy do najbliższego salonu DepilConcept Gliwice przy ul. Wrocławskiej 7 (przy Placu Krakowskim).

 • vouchery na pressoterapię od Arte Clinic
  Pressoterapia - masaż uciskowy lub drenaż limfatyczny. Wspaniały sposób na wymodelowanie nóg, bioder czy pośladków, a także sposób na chwilę relaksu!
  Pressoterapia skutecznie wspomaga odchudzanie, likwidację toksyn z organizmu i masaż. Ponadto wpływa na usunięcie zastojów wodnych z organizmu, niweluje obrzęki imfatyczne, żylne i pooperacyjne, pobudza układ krążeniowy i limfatyczny, ujędrnia skórę , działa wyszczuplającą i wysmuklająco na sylwetkę, niweluje cellulit, zwłaszcza wodny.
  Pressoterapia to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała. Delikatny, rytmiczny masaż uciskowy sprzyja relaksacji, odpręża i działa lekko przeciwbólowo, wspomagając walkę ze skutkami stresu i zmęczenia.

 

Rozgrzewkę przed startem poprowadzi instruktor z Shausha Sport Club!

Przed zawodami zapraszamy do stoiska Oasi Verde, gdzie będzie można, jak co miesiąc, skontrolować swoją wagę, BMI i zawartość tłuszczu w organizmie.

Cały sprzęt na zawody dostarczamy samochodem Toyota Proace użyczanym bezpłatnie przez salon samochodowy Toyota Ja-Now-An z Zabrza. Dziękujemy!

Po oddaniu numeru startowego można się będzie bezpłatnie poczęstować bananem lub kiełbasą do samodzielnego usmażenia nad ogniskiem.