Po raz piąty zapraszamy na wspólną zabawę wieńczącą  całoroczne zmagania z lenistwem. W sobotę, 5 stycznia 2019 roku, w hali Sportowej przy ulicy Chorzowskiej 5 w Gliwicach będzie miał miejsce Bal Zwycięzców Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej 2018.

 

 

Na Bal Zwycięzców zaproszeni są wszyscy uczestnicy Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej, którzy w 2018 roku dali się sprowokować do pokonania przynajmniej jednego okrążenia na trasie GPPB. W tym roku jest takich osób 1306. Można przyjść z osobą towarzyszącą. Wstęp jest bezpłatny. Nie są wymagane zaproszenia, ani nie trzeba wcześniej zgłaszać swojej obecności ale przy wejściu będzie sprawdzana lista uczestników.

Oczywiście nie zakładamy strojów sportowych ale wręcz przeciwnie: wieczorowe! :-)

Zapewniamy szwedzki stół (słodki i kanapkowy) oraz kawę i herbatę. Będzie możliwość zakupu piwa i zimnych napojów w bufecie. Inne frykasy we własnym zakresie -można przynieść domowe wyroby na swój lub na wspólny stół ale nie jest to obowiązek ;-)

Do tańca będzie grał zespół "Danuta i Czesław".

Firma "Ubezpieczenia Zabrze" i "Ubezpieczenia Sośnica" zaprosiła animatorkę, która zaopiekuje się najmłodszymi uczestnikami od 17:00 do 19:00.

Program Balu Zwycięzców:

  • 16:00 - 17:00 zabawa przy muzyce
  • 17:00 - 18:30 wręczanie statuetek i nagród
  • 18:30 - 21:30 zabawa przy muzyce

Nagrody dla najaktywniejszych uczestników ufundowali:

 

Hala Sportowa znajduje się obok dawnego Technikum Kolejowego. Dojechać można od strony ulicy Poniatowskiego, Okrzei lub Krakusa. W okolicy hali jest dość ciasno, więc na pewno część aut trzeba będzie zostawić w bocznych uliczkach. Najwięcej miejsc parkingowych jest na ulicy Poniatowskiego i Okrzei.

 

 

W razie nieobecności na Balu statuetki za 2018 rok można będzie odebrać na zawodach Prowokacji 19 stycznia oraz 23 lutego 2019 r. Statuetki będą też na Was czekały w siedzibie AKMB Pędziwiatr w Gliwicach Czechowicach ul. Nad Łąkami 1, po umówieniu terminu odbioru (nie mamy stałych godzin urzędowania).

Podczas Balu można będzie odebrać na pamiątkę swój tegoroczny numer startowy.

Na hali nie ma szatni. Okrycia wierzchnie można zostawić na własną odpowiedzialność na krzesełkach na widowni.


 

 

 

 

 

 

fot. Rafał

 

Termin: 15 grudnia 2018 r.

 

Wyniki

 

Zdjęcia:


 

 

 

 

Piąty rok prowokowania zbliża się do szczęśliwego końca. Za dwa tygodnie, 15 grudnia, będzie już jasne kto zdobył tegoroczną statuetkę i z jakiego "kruszcu". Tymczasem podsumujmy pięćdziesiąte dziewiąte zawody Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej.

W listopadowych zawodach udział wzięło 431 osób., które pokonały łącznie 888 okrążeń naszej trasy, czyli 3.720 kilometrów. Przed ostatnimi tegorocznymi zawodami statuetki zapewniło sobie już 256 osób. Dziewięćdziesiąt dwie osoby mają zaliczone wszystkie 11 startów, w tym jest 6 osób, które pokonały wszystkie okrążenia!

Wyniki, statystyki i zdjęcia znajdziecie tutaj: GPPB listopad 2018.

Po raz drugi na naszej imprezie gościli masażyści z Fundacji Physio Heroes, którzy nieśli ulgę zmęczonym mięśniom. Zdjęcia z masażu: Physio Heroes na Prowokacji

Swój debiut w naszej imprezie miały w listopadzie wolontariuszki z gliwickiego I LO im. Edwarda Dembowskiego: Magda, Oliwia, Natalia i Julia. W uroczy, radosny i skuteczny sposób obsługiwały zawodników przy wodopoju. Obiecały, że będą regularnie wspomagały Prowokację. Trzymamy za słowo!

Dziękujemy sponsorom naszej imprezy:

 

Statuetki oraz inne nagrody będą wręczane na Balu Zwycięzców, który odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2019 roku w hali sportowej przy ulicy Chorzowskiej 5 w Gliwicach. Rozpoczęcie balu o godzinie 16:00.
Na Bal Zwycięzców zaproszeni są wszyscy uczestnicy tegorocznej Prowokacji wraz z osobą towarzyszącą. Szczegóły programu podamy po zawodach grudniowych.