Najważniejsza informacja dotycząca kwietniowej Prowokacji: na numerach startowych nakleiliśmy informację o numerze telefonu, pod który należy dzwonić aby wezwać ratowników na trasę zawodów.
Mamy nadzieję, że ten mały znaczek podniesie Wasze bezpieczeństwo i nasze poczucie, że zrobiliśmy wszystko, aby nasza wspólna zabawa w maszerowanie i bieganie skończyła się zawsze szczęśliwie.

Z numeru tego prosimy korzystać tylko podczas zawodów GPPB -to nie jest numer na pogotowie, tylko do organizatorów Prowokacji! 

 

 

Drugi ważny komunikat:

Sztandarowa impreza organizowana przez Amatorski Klub Miłośników Biegania "Pędziwiatr" Gliwice, czyli Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa, rozrosła się do takich rozmiarów, że konieczne staje się skorzystanie z pomocy wolontariuszy. Członków klubu jest za mało aby profesjonalnie i bezpiecznie obsłużyć ponad pięciuset zawodników, którzy co miesiąc startują w tej imprezie.
 
Poszukujemy wolontariuszy do:
  • pomocy przy transporcie sprzętu samochodem (2 silne osoby, nie muszą mieć prawa jazdy)
  • podawania napojów (2 osoby)
  • patrolowania trasy (8 osób)
Zapewniamy: 
  • umowę wolontariacką i zaświadczenie po zakończeniu współpracy
  • poczęstunek (banan, kiełbasa z ogniska, wafelek, napój)
  • kamizelkę z logo Pędziwiatra
  • bezpłatne szkolenie z podstaw udzielania pierwszej pomocy
 
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszać się osobiście w biurze zawodów.
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, wiek oraz preferowany rodzaj pracy spośród wyżej wymienionych.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się po wpłynięciu odpowiedniej liczby kandydatur, a o jego terminie powiadomimy każdego zainteresowanego.

 

Podstawowe informacje o Prowokacji są TUTAJ.


Żeby nie spóźnić się na start warto przyjść do biura zawodów co najmniej 30 minut przed startem. Numery startowe wydajemy dopóki są na nie chętni ale startu nie opóźniamy! Startujemy punktualnie o 10:00!

Po przybyciu na metę należy oddać numer startowy w biurze zawodów, odbierać kiełbasę do samodzielnego usmażenia lub banana i wylosować wafelek (w zamian za zielony -nagroda!).

Zawody organizuje Amatorski Klub Miłośników Biegania "Pędziwiatr" Gliwice.  Wspierają nas wolontariusze oraz: 

Odpłatne usługi na najwyższym poziomie świadczą:

Do zobaczenia w sobotę!

Andrzej Szelka -szef GPPB