Piąty rok prowokowania zbliża się do szczęśliwego końca. Za dwa tygodnie, 15 grudnia, będzie już jasne kto zdobył tegoroczną statuetkę i z jakiego "kruszcu". Tymczasem podsumujmy pięćdziesiąte dziewiąte zawody Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej.

W listopadowych zawodach udział wzięło 431 osób., które pokonały łącznie 888 okrążeń naszej trasy, czyli 3.720 kilometrów. Przed ostatnimi tegorocznymi zawodami statuetki zapewniło sobie już 256 osób. Dziewięćdziesiąt dwie osoby mają zaliczone wszystkie 11 startów, w tym jest 6 osób, które pokonały wszystkie okrążenia!

Wyniki, statystyki i zdjęcia znajdziecie tutaj: GPPB listopad 2018.

Po raz drugi na naszej imprezie gościli masażyści z Fundacji Physio Heroes, którzy nieśli ulgę zmęczonym mięśniom. Zdjęcia z masażu: Physio Heroes na Prowokacji

Swój debiut w naszej imprezie miały w listopadzie wolontariuszki z gliwickiego I LO im. Edwarda Dembowskiego: Magda, Oliwia, Natalia i Julia. W uroczy, radosny i skuteczny sposób obsługiwały zawodników przy wodopoju. Obiecały, że będą regularnie wspomagały Prowokację. Trzymamy za słowo!

Dziękujemy sponsorom naszej imprezy:

 

Statuetki oraz inne nagrody będą wręczane na Balu Zwycięzców, który odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2019 roku w hali sportowej przy ulicy Chorzowskiej 5 w Gliwicach. Rozpoczęcie balu o godzinie 16:00.
Na Bal Zwycięzców zaproszeni są wszyscy uczestnicy tegorocznej Prowokacji wraz z osobą towarzyszącą. Szczegóły programu podamy po zawodach grudniowych.