Po raz piąty zapraszamy na wspólną zabawę wieńczącą  całoroczne zmagania z lenistwem. W sobotę, 5 stycznia 2019 roku, w hali Sportowej przy ulicy Chorzowskiej 5 w Gliwicach będzie miał miejsce Bal Zwycięzców Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej 2018.

 

 

Na Bal Zwycięzców zaproszeni są wszyscy uczestnicy Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej, którzy w 2018 roku dali się sprowokować do pokonania przynajmniej jednego okrążenia na trasie GPPB. W tym roku jest takich osób 1306. Można przyjść z osobą towarzyszącą. Wstęp jest bezpłatny. Nie są wymagane zaproszenia, ani nie trzeba wcześniej zgłaszać swojej obecności ale przy wejściu będzie sprawdzana lista uczestników.

Oczywiście nie zakładamy strojów sportowych ale wręcz przeciwnie: wieczorowe! :-)

Zapewniamy szwedzki stół (słodki i kanapkowy) oraz kawę i herbatę. Będzie możliwość zakupu piwa i zimnych napojów w bufecie. Inne frykasy we własnym zakresie -można przynieść domowe wyroby na swój lub na wspólny stół ale nie jest to obowiązek ;-)

Do tańca będzie grał zespół "Danuta i Czesław".

Firma "Ubezpieczenia Zabrze" i "Ubezpieczenia Sośnica" zaprosiła animatorkę, która zaopiekuje się najmłodszymi uczestnikami od 17:00 do 19:00.

Program Balu Zwycięzców:

  • 16:00 - 17:00 zabawa przy muzyce
  • 17:00 - 18:30 wręczanie statuetek i nagród
  • 18:30 - 21:30 zabawa przy muzyce

Nagrody dla najaktywniejszych uczestników ufundowali:

 

Hala Sportowa znajduje się obok dawnego Technikum Kolejowego. Dojechać można od strony ulicy Poniatowskiego, Okrzei lub Krakusa. W okolicy hali jest dość ciasno, więc na pewno część aut trzeba będzie zostawić w bocznych uliczkach. Najwięcej miejsc parkingowych jest na ulicy Poniatowskiego i Okrzei.

 

 

W razie nieobecności na Balu statuetki za 2018 rok można będzie odebrać na zawodach Prowokacji 19 stycznia oraz 23 lutego 2019 r. Statuetki będą też na Was czekały w siedzibie AKMB Pędziwiatr w Gliwicach Czechowicach ul. Nad Łąkami 1, po umówieniu terminu odbioru (nie mamy stałych godzin urzędowania).

Podczas Balu można będzie odebrać na pamiątkę swój tegoroczny numer startowy.

Na hali nie ma szatni. Okrycia wierzchnie można zostawić na własną odpowiedzialność na krzesełkach na widowni.