foto: Schronisko w Gliwicach

W marcu uczestników Prowokacji będą wspierały schroniskowe kociaki. Oczywiście tylko w biurze zawodów, nie na trasie :-)
Polecające się do adopcji koty ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach Sośnicy, prowadzonego przez MZUK, będą obecne w godzinach od około 10:00 do 12:00. Gdyby komuś w domu zalegała kocia karma, to z radością przyjmiemy ją jako dar dla schroniskowych podopiecznych.

 

 

Pamiętajcie, że zbieramy także plastikowe nakrętki, które przekażemy do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Knurowie, gdzie trwa zbiórka na potrzeby ośrodka.

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą  Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi  Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz foto: Physio Heroes

Po zimowej przerwie wracają do nas masażyści z Fundacji Physio Heroes. Masaże są bezpłatne dla uczestników Prowokacji.

 

 Foto: Janusz Dadaś

W marcu będzie też ostatnia okazja do wzięcia udziału w bezpłatnym kusie Nordic Walking. Instruktorzy będą czekali koło biura zawodów od godziny 9:00. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które chcą poprawić swoją technikę. Oprócz rozgrzewki i wstępnego instruktażu każdy z instruktorów przejdzie ze swoimi podopiecznymi jedno okrążenie trasy Prowokacji i w marszu będzie udzielał wskazówek. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, zgłosić się do instruktora i ... już.

 

 Foto: Janusz Dadaś

Przed zawodami można bezpłatnie zbadać swoje BMI i zawartość tkanki tłuszczowej na stoisku Oasi Verde, koło depozytu.

 

Rozgrzewkę przed startem, od 9:40, poprowadzi instruktorka Icon Fitness Club -Marta.

 

Po zawodach za zwrócony numer startowy każdy zawodnik otrzyma wafelek, banana lub kiełbasę do usmażenia na ognisku oraz weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez:

 

Dziękujemy sponsorom naszej imprezy:

Startujemy w sobotę, 30 marca, o 10:00, biuro zawodów czynne od 9:00.

Pozostałe sprawy organizacyjne są opisane tutaj: "Co i jak z tą Prowokacją?"

Przypominamy, że na Prowokacji nagrodę -statuetkę- otrzymuje się za co najmniej 9 startów w ciągu 2019 roku. Nagradzamy tylko wytrwałość i nie ma nagród za szybkość!

 

"Daj się sprowokować do walki z lenistwem!"