184 -tyle osób już ma tegoroczne statuetki, które wyglądały będą tak:

 

A 24 listopada przedostatnia szansa na kolejny udział w Gliwickie Parkowej Prowokacji Biegowej.

Pamiętajcie, że zbieramy plastikowe nakrętki, które przekażemy do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Knurowie, gdzie trwa zbiórka na potrzeby ośrodka. W październiku była nakrętek cała góra, za co z serca dziękujemy!

 

Podczas listopadowych zawodów, spodziewać się można:

Cały sprzęt na zawody przywieziemy niezawodną Toyotą Proace, którą bezpłatnie, co miesiąc, użycza nam salon samochodowy

Przypominamy, że na większości numerów startowych jest podany alarmowy numer telefoniczny, pod który należy dzwonić z trasy w razie kontuzji lub wypadku. Numer ten to: 662 613 110. Przy jego pomocy można wezwać ratowników ze Stowarzyszenia Ratowniczego NEMO im. Marka Zielińskiego. Na trasie jest mnóstwo liści, kasztanów i żołędzi. Miejscami jest ślisko. Uważajcie!

Zawody organizuje dla Was społecznie AKMB Pędziwiatr Gliwice przy pomocy wolontariuszy z Sekcji Biegowej Familia.

Start o 10:00, biuro zawodów czynne od 9:00.

Statuetki oraz inne nagrody będą wręczane na Balu Zwycięzców, który odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2019 roku w hali sportowej przy ulicy Chorzowskiej 5 w Gliwicach. Rozpoczęcie balu o godzinie 16:00. Na Bal Zwycięzców zaproszeni są wszyscy uczestnicy tegorocznej Prowokacji wraz z osobą towarzyszącą. Szczegóły programu balu podamy w grudniu.


 

 

 

 

 

Po wrześniowych zawodach Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej już 102 dwie osoby są tegorocznymi zdobywcami statuetki Biegnącej Radiostacji! Tylu bowiem zawodników ma na swoim koncie wszystkie tegoroczne starty. W najbliższą sobotę będzie okazja aby dołączyło do nich kolejnych 93 sprowokowanych, którzy mają na razie 8 startów.

 

                                      Ręcznie robione statuetki z roku 2014.

 

 

 

 

 

AKMB Pędziwiatr Gliwice zaprasza na wspólny wyjazd na zawody biegowe do Lwowa.

Z PROWOKACYJNYM DOFINANSOWANIEM !!!

 

Termin zawodów: niedziela 10 czerwca 2018 r.

Dystanse: półmaraton lub 5 km.

Program:

 • Wyjazd w piątek, 8 czerwca 2018 r. wieczorem z Gliwic
 • Przyjazd do Lwowa wsobotę wczesnym rankiem 9 czerwca
 • Sobota 9 czerwca -czas wolny (pobranie pakietów startowych w godzinach 10:00-20:00)
 • Niedziela 10 czerwca -start
  • półmaraton o 9:00
  • 5 km o 9:20
 • Wyjazd ze Lwowa popołudniu w niedzielę 10 czerwca
 • Przyjazd do Gliwic wczesnym rankiem 11 czerwca

Coraz więcej wpłat dokonywanych jest przez Internet. Dziękujemy, że w ten sposób wspomagacie pracę biura zawodów!

Aby opłacić start internetowo należy wejść na dowolną listę zawodników na stronie https://my6.raceresult.com/114496/participants?lang=pl i kliknąć w numer dowolnego zawodnika. Otworzy się panel transakcyjny:

 

Na jego dole należy wpisać imię i nazwisko zawodnika za którego dokonujecie wpłaty. To bardzo ważne, żeby nie wpisywać tam nazwiska osoby robiącej przelew, jeśli opłata dotyczy kogoś innego. Numery, w które klikacie nie są automatycznie powiązane z wpłatami i do nas dochodzi tylko informacja o nazwisku podanym w dole strony z płatnościami. Z kolei należy podać adres mailowy osoby wpłacającej, bo to ułatwia kontakt w sprawie opłaty.

Jeśli osoba, za którą jest opłata, startowała w tym roku i w biegu i w Nordic Walking, to bardzo by nam pomogło podanie po nazwisku konkurencji, za którą jest opłata, np: Jan Najowski -bieg albo Nel Lenowska -NW.

W tytule przelewu należy podawać TYLKO kod transakcji! Kod transakcji jest unikalny i jednorazowy i nie należy go wykorzystywać do kolejnych wpłat. Wszelkie inne dopiski do nas nie docierają, bo są przez system obcinane.

Można zmienić sugerowaną przez system kwotę i nadpłacić za kilka zawodów, np. zamiast 20 zł wpisać 60 zł i wtedy nadpłata przechodzi na kolejne starty.

Niewykorzystane opłaty nie przepadają! Przechodzą na kolejne zawody aż do końca roku i dopiero po grudniowych zawodach są przeznaczane na organizację Balu Zwycięzców. Tak więc zrobienie wpłaty internetowej z wyprzedzeniem nie oznacza utraty pieniędzy w razie niemożności startu! 

Do zobaczenia na trasie!

Andrzej Szelka -szef GPPB

 

ZAPISY I OPŁATY

 • zapisy i płatności są prowadzone zarówno internetowo jak i tradycyjne, przed zawodami, jak kto woli:
  • zapisy i płatności internetowe
  • można opłacać kilka startów z góry; niewykorzystane opłaty przechodzą na kolejny miesiąc aż do grudnia; po zawodach grudniowych niewykorzystane opłaty zostaną zagospodarowane na organizację Balu Zwycięzców :-)
 • numery startowe są na cały rok -po każdych zawodach należy je oddać do biura zawodów
 • opłata za każdy start:
  • 5 zł roczniki 2018-1999
  • 20 zł -rocznik 1998 i starsze
 • przy zmianie konkurencji (z biegu na Nordic Walking lub odwrotnie) należy złożyć nowe zgłoszenie i pobrać numer przypisany do nowej konkurencji