Spotykamy się na Prowokacji 27 maja, jak zawsze w sobotę.

Podczas majowych zawodów nastąpi finał Dwubiegu Opel Active Team. Pierwsze zawody, liczone do tej klasyfikacji, miały miejsce w marcu br. Nagradzani będą zawodnicy klubu Opel Active Team, którzy brali udział w obu zawodach (marcowych i majowych) i uzyskają najlepsze wyniki na trasie dwóch okrążeń, czyli 8,4 km.

Biuro zawodów będzie czynne, jak zawsze, od 9:00, a start nastąpi o 10:00. Warto przyjść wcześniej, bo od około 9:40 rozgrzewkę poprowadzi instruktor z zaprzyjaźnionego klubu Shausha Sport Club.

 

Pamiętajcie o oddaniu numerów startowych po zawodach! Po zwrocie numeru można wziąć udział w losowaniu nagród,które ufundowali:

Cały sprzęt na Prowokację przywozimy Toyotą Proace, którą nieodpłatnie udostępnia nam salon "TOYOTA JA'NOW'AN" Sp. z o.o. z Zabrza.

Przepiękne tabliczki z oznaczeniami kilometrów trasy, strzałki prowadzące po trasie i szyldy do biura zawodów, a także tace dzięki którym nie przewracają się kubki z herbatą wykonały dla nas prawie bezpłatnie i wspólnymi siłami firmy: Pracownia Pana szczE i Piórem Pisane.

Od samego początku pięknie o naszej Prowokacji piszą i rewelacyjnie ilustrują fotografiami dziennikarki Festiwalu Biegów.

Wspólne zdjęcie przed startem oraz fotoreportaż z zawodów wykona FotoGliwice.pl

Zapisy internetowe na sobotnie zawody Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej są prowadzone przez firmę Timekeeper, która mierzy czasy Waszych biegów i marszów.

Pomoc przedmedyczną zapewnia wszystkim uczestnikom fantastyczna ekipa ze Stowarzyszenia Ratowniczego "NEMO" im. Marka Zielińskiego.

W "Cudowną Herbatkę Pani Heleny", po promocyjnej cenie, zaopatrzy nas firma Helion z Łabęd.

Wielkiej pomocy udziela nam też Fundacja Bieg Rzeźnika oraz gliwicki MZUK.

 

Pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom i dobrodziejom!

Panie z Oasi Verde zapraszają przed startem na pomiar tkanki tłuszczowej i BMI, a po zawodach można się wbić na imprezę: Parapetówka w Oasi Verde!