Lipcowe zawody Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej za nami. Udział w nich wzięło 370 osób, co jak na wakacyjną porę jest znakomitym wynikiem. Po siedmiu tegorocznych miesiącach przekroczyliśmy liczbę tysiąca zawodników, którzy wystartowali w naszych zawodach. Ten tysiąc różnych osób przybył do nas ze 107-miu miejscowości z całej Polski, a kilka osób zadeklarowało nawet jako swoje miasto pochodzenia Barcelonę, Frankfurt, czy Helsinki.

W lipcu po raz pierwszy przy Prowokacji zawitał Festyn Rodzinny. Zainteresowanie nim było na tyle obiecujące, że podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu tego pomysłu. Mamy nadzieję, że na festynie żegnającym wakacje, czyli 26 sierpnia, zjawią się tłumy zawodników i kibiców.

 

Za ufundowane do losowania nagrody dziękujemy naszym sponsorom, którymi są:

Cały sprzęt na Prowokację przywieźliśmy Toyotą Proace, którą nieodpłatnie udostępnił nam salon "TOYOTA JA'NOW'AN" Sp. z o.o. z Zabrza -dziękujemy!

Wielkie podziękowania kierujemy też do Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego  Oasi Verde za bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej zawodników.

Przed zawodami profesjonalną rozgrzewkę prowadził instruktor z Shausha Sport Club.

Po raz pierwszy, a mamy nadzieję, że nie ostatni, zawitały na nasze zawody panie z  DepilConcept Polska z voucherami na bardzo tanią depilację.

Piękne zdjęcia z zawodów wykonali dla Was: Sławek z zakładu FotoGliwice.pl oraz Kasia z Festiwalu Biegów. Kasia też "popełniła" uroczą i pełną serca relację. Należą się Wam wielkie brawa! Dziękujemy!

Wyniki, relacje, zdjęcia, statystyki -całe zawody w pigułce- można prześledzić na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia w sierpniu!