Zwycięzcą w Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej jest każdy, kto choć raz w 2016 roku wystartował w tych zawodach. I każda z tych osób jest zaproszona na Bal Zwycięzców wraz z osobą towarzyszącą.

Bal odbędzie się w sobotę, 7 stycznia 2017 roku w Stołówce Studenckiej na ulicy Łużyckiej 24 w Gliwicach, czyli tam, gdzie w ubiegłym roku.

Plan Balu:

  • 16:00 - 18:00 muzyka taneczna
  • 18:00 - 19:30 część oficjalna (podziękowania, wręczanie nagród, informacje o nowym sezonie ...)
  • 19:30 - 19:50 integracja taneczna -tańce zbiorowe moderowane przez Joasię
  • 19:30 - 22:00 muzyka taneczna

Tutaj są zdjęcia z ubiegłorocznego balu, aby Ci co jeszcze nie byli mogli się zorientować o co chodzi (trzeba kliknąć w zdjęcie) 

GPPB 2015 Bal Zwycięzców

 

Jeśli zostaną Wam jakieś świąteczne smakołyki, to nie pogniewamy się jak przyniesiecie je do ubogacenia szwedzkiego stołu ale nie traktujcie tego jako obowiązek :-)

Pomoc w organizacji Balu oraz nagrody zawdzięczamy: Fundacji Bieg Rzeźnika, FIS-SST, Shausha Sport ClubWarsztatowi Koszulkowemu, Oasi Verde

Na Balu można będzie odebrać na pamiątkę swój numer startowy z 2016 roku.

Statuetki Biegnącej Radiostacji będą wręczone zawodnikom, którzy co najmniej 9 razy uczestniczyli w tegorocznej Prowokacji, a jest takich osób równo 200!

 

A na stronie Festiwalu Biegowego pojawiła się zapowiedź naszego Balu i nieco informacji o kolejnym roku Prowokacji, pióra Kasi Marondel.