Bieg Rzeźnika MZUK Gliwice Toyota Zabrze Depil Concept FIS=SST Garmin Kuźnia Mistrzów Oasi Verde Ubezpieczenia Sośnica AKMB Pędziwiat Gliwice Zabrze Ubezpieczenia Physio Heroes

"Daj się sprowokować do walki z lenistwem!"

Do startu pozostało:

Jak dokonać płatności - Przeczytaj uważnie!

Po otwarciu panelu transakcyjnego, na jego dole należy wpisać:

imię i nazwisko zawodnika za którego dokonujecie wpłaty.

To bardzo ważne, żeby nie wpisywać tam nazwiska osoby robiącej przelew, jeśli opłata dotyczy kogoś innego. Numery, w które klikacie nie są automatycznie powiązane z wpłatami i do nas dochodzi tylko informacja o nazwisku podanym w dole strony z płatnościami. Z kolei należy podać adres mailowy osoby wpłacającej, bo to ułatwia kontakt w sprawie opłaty.

Jak zrobić przelew

W tytule przelewu należy podawać TYLKO kod transakcji!
Kod transakcji jest unikalny i jednorazowy i nie należy go wykorzystywać do kolejnych wpłat. Wszelkie inne dopiski do nas nie docierają, bo są przez system obcinane.
Można zmienić sugerowaną przez system kwotę i nadpłacić za kilka zawodów, np. zamiast 20 zł wpisać 60 zł i wtedy nadpłata przechodzi na kolejne starty.
Niewykorzystane opłaty nie przepadają! Przechodzą na kolejne zawody aż do końca roku i dopiero po grudniowych zawodach są przeznaczane na organizację Balu Zwycięzców. Tak więc zrobienie wpłaty internetowej z wyprzedzeniem nie oznacza utraty pieniędzy w razie niemożności startu!

Potwierdzam zapoznanie się ze sposobem wykonania przelewu.

Pierwszy start w roku?

Zapisy 2019

Opłać start:

Rocznik 2000-2019

Opłać start:

Rocznik 1920-1949

Opłać start:

Rocznik 1950-1999